Aktuálně 51292 nabídek práce!

Accounts Payable Coordinator v regionu Brno

Pozice:
Accounts Payable Coordinator
Zaměstnavatel:
Deutsche Telekom Services Europe Czech Republic s.r.o.
IČO:
05507278
Oblast (okres, kraj):
Brno
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
30000
Popis práce:

První kontakt telefonicky každé úterý od 13:00-14:00

Náplň práce:
- koordinace týmu, spolupráce na výběrovém řízení apod.
- řešení eskalací, rozdělování činností mezi jednotlivé zaměstnance
- pravidelný kontakt s kolegy ze zahraničí
- reporting a další úkony

Požadavky:
- minimálně středoškolské vzdělání, ideálně v oblasti účetnictví / ekonomie
- velmi dobrá znalost anglického a německého jazyka (mluvená i psaná forma)
- předchozí pracovní zkušenosti ideálně v oblasti účetnictví
- dobré komunikační dovednosti, schopnost vést tým

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Malcová K.
Telefon:
735108448
Počet zobrazení inzerátu:
1116×